ИТЕРАНЕТ Украина
Тарифи на широкополосний доступ
Ми пропонуємо тарифи без обмеження трафіку і без обмеження швидкості. Кожному клієнту надається канал 100Мбіт на всі напрямки. Трафік не фільтрується.

Тарифи для приватних осіб не передбачають гарантовану швидкість пропускання. Різні тарифи для приватних осіб розрізняються пріоритетом обслуговування пакетів інформації. У тарифі "Базовий" сильно завантажені канали та маршрутизатори, в тарифі "Оптимальний" середньо завантажені канали та маршрутизатори, в тарифі "Преміум" слабо завантажені канали та маршрутизатори, це найбільш якісний Інтернет. Реальна швидкість з'єднання з вузлом Інтернет (сайтом) залежить не тільки від завантаження і пропускної здатності наших каналів, а й каналів і устаткування інших провайдерів за маршрутом до сайту і серверів обслуговуючих сайт. Спеціально швидкість каналів для своїх клієнтів ми не обмежуємо.

Часто користувачі, які не є фахівцями в галузі комп'ютерних мереж, задають питання: то чим же відрізняються ваші тарифи, як користувач відчуває різницю в пріоритеті обслуговування пакетів? Для пояснення можна запропонувати таку аналогію.
Уявіть собі канал в Інтернет у вигляді швидкісної магістралі в 10 смуг. Швидкість підключення до Інтернет можна порівняти зі швидкістю автомобіля на цій магістралі, а пріоритет обслуговування - з дозволом обіймати певні смуги для обгону. Ми не обмежуємо своїх клієнтів по швидкості, тобто кожен з клієнтів може їхати по магістралі на "Ламборгіні" зі швидкістю 300 км / год.
Але в тарифі за 70 грн. ви можете з 10 смуг магістралі займати тільки 4 праві смуги. На тарифі за 100грн. - 7 смуг, на тарифі за 150 грн - все 10 смуг. Природно, крім вас по цих смугах можуть їхати інші клієнти відповідно до своїх дозволами. Якщо не годину "пік" і клієнтів (машин) не багато, різниці ви не помітите. Доїдете куди треба зі швидкістю 300 км / год. Ну а в години "пік", ті що на більш дешевому тарифі, змушені штовхатися в пробці, а інші їх успішно обганяють по лівих смугах.
Тарифи з гарарнтірованной смугою можна порівняти з смугою на магістралі, на яку ніхто крім вас не має права заїжджати. В цьому випадку вартість тарифу відрізняється швидкістю наданого автомобіля. А смуга ваша і тільки ваша. Ніхто у вашу відсутність не посміє по ній їхати. Але і в цих тарифах ми також дозволяємо клієнтам "пересідати на" Ламборгіні "" і їхати по загальній трасі з максимальною швидкістю. Якщо ж трапляється на загальній трасі затор - клієнт автоматично пересідає з "Ламборгіні" на свій "Мерседес" чи "Форд" і їде по особистої смузі. Тобто у клієнта завжди гарантується мінімальна швидкість з якою він досягне мети. Ламборгіні на особистій смузі не розглядається через істотну дороговизну. Але якщо буде бажання - можна обговорити;)

Тарифи для приватниї осіб

Тариф "Базовий"
Безлімітний тариф без обмеження швидкості. Низький пріоритет обслуговування пакетів інформації.

Абонплата, грн/місяць 70

Тариф "Оптимальний"
Безлімітний тариф без обмеження швидкості. Середній пріоритет обслуговування пакетів інформації.
Абонплата, грн/місяць 100

Тариф "Преміум"
Безлімітний тариф без обмеження швидкості. Високий пріоритет обслуговування пакетів інформації.
Абонплата, грн/місяць 150

Постійний публічний IP адрес - 20 грн. в місяць

Тарифи для підприємств
Для компаній пропонуються тарифи від 200 до 2100 гривень, залежно від необхідної гарантованої швидкості каналу зв'язку. Максимальна швидкість і трафік обмежені технологією підключення. При підключенні витою парою максимальна швидкість становить 100Мбит. В деяких випадках можливе підключення на швидкості 1Гбіт. Але мова йде про максимально можливої​​, а не гарантованої швидкості в 1 Гбіт.
Вартість тарифу розраховується таким чином:
200 грн / міс - підключення на швидкості 100 Мбіт без обмеження швидкості з гарантованою смугою 1 Мбіт.
Кожен наступний 1 Мбіт гарантованої швидкості +100 грн / міс.
У тарифі безкоштовно надається один постійний публічний IP адреса.

*) Ціни включають ПДВ 20%

Вартість підлюченя
Підключення абсолютно безкоштовно. Тим не менш, при підключенні вам необхідно внести на свій рахунок від 200 до 500 гривень (залежно від виду підключення, наявності підключених сусідів). Ці гроші будуть відніматися з вашого рахунку в міру споживання вами послуг Інтернет відповідно до обраного вами тарифного плану.

Зміна тарифного плану
Ви можете безкоштовно змінювати свій тарифний план на наступний місяць.